Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Karmienie piersią jest naturalne, ale czy piękne? To tak, jakby zachwycać się pięknem tego, co robimy w toalecie czy pięknem jedzenia w ogóle. Jemy żeby żyć, i jest to naturalne, ale piękne? Co do wygody, to Ania Mucha mówi, że przede wszystkim jest to wygodne dla karmiącej - wyjmuje cyca i idzie spać. Wygoda dziecka nie ma tu nic do rzeczy. A dziecko na zdjęciu wygląda na przekarmione, i jako dorosły będzie borykać się z otyłością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest tzn Gość, czyli ktoś kto tu wpadł w odwiedziny. Ma świadomość jaka jest różnica dotycząca macierzyństwa, którego częścią składową jest karmienie piersią. Nikogo tu nie interesuje opinia dotycząca co kogo kręci, hmmm pewnie jest to ważne przy doborze naturalnym i procesie zapłodnienia, ale nie o tym teraz mowa. Wypowiedzi te, oczywiście składane anonimowo, wyzwalają chęć podzielenia się opiniami, które są marginalne wobec propagowanej akcji. Są wyłącznie dowodem, jak bardzo jest ona potrzebna. Wychowałam trójkę dzieci, karmiłam je piersią, moje otoczenie akceptowała ten naturalny proces. Cueszę się, że ludzie całują się na ulicy i nie widzę nic zdrożnego w tym, żeby kobiety karmiły tam swoje dzieci. Kazda z mam robi to dyskretnie i nijak maja się do tego opisy kto, kiedy i czym chce się delektować. Ja jedząc kiełbaski w budce przy drodzę, nie dzielę się swoimi skojarzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak...wszystko z nami ok, to z roszczeniowymi mateczkami chcącymi obnażać się na ulicach chyba nie jest ok, nikt im nie broni karmić piersią, ale nie koniecznie nachalnie, żeby wszyscy widzieli, są miejsca w przestrzeni publicznej gdzie można to robić w miarę dyskretnie, a nie walczyć o to aby postawić na swoim, większość społeczeństwa tego nie popiera, czy tego chcecie czy nie, zawsze będzie taka matka taksowana z niesmakiem i wasza niby to edukacja nic nie pomoże, to że wy pasjonujecie się swoim dzieciaczkiem to naturalne, ale obcy się już nim pasjonować nie muszą i twoim cycem też nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że twoje otoczenie akceptowało fakt, że karmiłaś piersią, bo tak powinno być, ale nie oczekuj, że taka akceptacja ma bezwarunkowo płynąć od wszystkich. Nie popieram narażania wszystkich postronnych osób na przykre widoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, jedząc kiełbaskę w budce wyglądasz jakbyś jadła czyjegoś penisa, i odgryzanie go kawałek po kawałku powoduje dysonans poznawczy. To samo z karmiącym cycem - zamiast być erotyczną piersią, zmienia się w ociekający mlekiem wór do karmienia, który, o zgrozo, ląduje w ustach dziecka (w tym płci żeńskiej) zamiast poddawać się pieszczocie manualnej i oralnej męskich warg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Szanowne Panie ! Po co ta hucpa. Kto, gdzie i kiedy zabraniał Wam karmić piersią? A już szczególnie na naszym tradycyjnym i konserwatywnym Podlasiu. Same się chyba tego wstydzicie, bo będziecie się chować za ogrodzeniem stadionu. Przyjdzie Was nie więcej jak dwa tuziny. I tak część będzie przyjezdna. Idźcie na Plac Wolności. To piękna, nowoczesna przestrzeń publiczna, tymczasowo opanowana przez bialską żulię. Tam Was zobaczy więcej osób. Być może nasze żony, mamy i babcie będą mogły udzielić Wam więcej dobrych rad, niż Wy innym ludziom. Drogie Panie, czy forma tej akcji- fash mob jest odpowiednia dla psychiki waszych małych skarbów. Grupowe karmienie dzieci na sygnał, na zawołanie ? A gdzie indywidualne podejście do dziecka ? Jeśli akurat nie będzie chciało jeść, to co ? Na siłę będziecie podtykać ? Może wcześniej je trochę przegłodzicie, żeby później przed kamerami wypadło cacy? A jeśli będzie płakać ? Moje prywatne zdanie jest takie. Widzę w tym elementy ekshibicjonizmu i narcyzmu. Oczywiście ,możecie się z tym nie zgodzić. Pokażcie mi, kiedy i gdzie w historii karmiono cyckiem zbiorowo i na komendę. Może w ZSRR ? Zobaczcie na obrazy starych mistrzów. Wiele z nich przedstawia karmiące matki z odsłoniętą piersią. Tak jest nawet na obrazach z Matką Boską i Dzieciątkiem. To są obrazy pełne godności. Czy wy w swoim show potraficie zachować godność swoją, dziecka i samego macierzyństwa ? Przynajmniej się postarajcie. Nie każdy będzie matką czy ojcem, ale każdy ma matkę i był dzieckiem. tutejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Przeciesz to wszystko jest naturalne i tych co to obrzydza to są nie porządku. Cyfr na ulice będzie na co patrzeć he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest 14:21 - ale im przygadałaś/-eś :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Guest z godz. 14.21 - Flashmob to taki jakby teledysk, mamy wcale nie muszą karmić jednocześnie/grupowo... Bardzo dziękuję wszystkim za te wspaniałe komentarze, bardzo mnie zmobilizowały ;) Jednego żałuję - że pozwoliłam na umieszczenie zdjęcia ze swoją córeczką, którą mogliście oszczędzić... ale gdzież tam... dziecko przecież też trzeba zmieszać z błotem bo matka "imbecylka" karmi je swoją ohydną piersią... Pozdrawiam wszystkich, Karaś Aleksandra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno - na stadionie AWF się nie chowamy, będą tam się odbywały zajęcia studentów/studentek - stwierdziliśmy, ze będzie to odpowiedniejsze miejsce do promocji zdrowia przez flashmob, niż pełen panów/pań nadużywających alkohol - plac wolności... tyle ode mnie :) dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ogromna chęć karmienia gdzie popadnie to jakaś forma ekshibicjonizmu. Może dla mężczyzn jest to widok przyjemny, ale dla mnie niesmaczny. Uważam, że powinny być wyznaczone miejsca, gdzie mamy mogą piersią karmić maluszki, tak aby wszyscy nie musieli uciekać wzrokiem, gdy najzwyczajniej w świecie patrząc się dookoła natkną się na czyjąś pierś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie nie mieszkamy w krajach arabskich tylko w UE,komu przeszkadza niech się nie patrzy,pewnie -inne małe dzieci 4-5 letnie będą się wpatrwać-tę nie karmione już piersią.A mamy siedzą na przystankach i czekając na Mpk,bądź w gigantycznych kolejkach w przychodni muszą biegać i szukać kibli bo maleństwo jest głodne.A tak usiądą,przykryją pierś i buzię pociechy pieluszką i nakarmią,Uważajcie mamy na zoboczeńców, nie wiadomo co im welbach wije.POPIERAM I TRZYMAM KCIUKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flashmob nie ma sensu, jeśłi nie ma osób postronnych, które o akcji nie były poinformowane. To co pani organizuje, to spotkanie towarzyskie matek karmiących po prostu.   Tyle ode mnie.
Jeszcze jedno - na stadionie AWF się nie chowamy, będą tam się odbywały zajęcia studentów/studentek - stwierdziliśmy, ze będzie to odpowiedniejsze miejsce do promocji zdrowia przez flashmob, niż pełen panów/pań nadużywających alkohol - plac wolności... tyle ode mnie :) dziękuję
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada...samo określenie cyce jest skandaliczne, cyce to ma krowa, a nie kobieta
Krowa to ma wymiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często słyszymy wyrażenie bez krępacji używane w zn.: bez skrępowania. Słowa krępacja nie znajdziemy jednak w żadnym słowniku języka polskiego, bo takiego słowa po prostu nie ma. Wyraz ten prawdopodobnie zrodził się jako żart językowy, parodia gwary, traktowanie go poważnie jest kompromitujące.http://portalwiedzy.onet.pl/140626,,,,krepacja,haslo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja super! Niestety nazwa totalnie nie trafina!!! Obrażająca wręcz matki. Kobieta ma piersi i piersią karmi swoje potomstwo. Do tego godzina 12, kiedy większość dzieci ucina sobie drzemkę. Niestety w akcji nie mogą też uczestniczyć kobiety pracujące, które karmią piersią. Szkoda, myśle, ze gdyby nie te gafy organizacyjne byłoby na prawdę dużo mam. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...